ZIELONA GÓRA:

Karty odkryte! Gwiazdy zielonogórskiego finału WOŚP znane!

Tak różnorodnie jeszcze nie było – zapewniają organizatorzy 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zielonej Górze. Będą zarówno młode gwiazdy, jak i legendy rocka.

Miesiąc pozostaje do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia koncerty na głównej scenie otworzy zwyciężczyni juniorskiej Eurowizji sprzed roku Roksana Węgiel.

Zawsze staramy się, żeby było różnorodnie i w tym roku chyba najbardziej będzie aż tak ciekawie. Zaczynamy Roksaną Węgiel, która jest laureatką Eurowizji dziecięcej. Chcemy pokazać młodym ludziom, że jak się czegoś bardzo chce, to nawet w młodym wieku można góry przenosić i osiągać szczyty.Agata Miedzińska, dyrektor ZOK-u

Koncert Roksany Węgiel rozpocznie się o godzinie 16:00. Gwiazdą wieczoru będzie zespół IRA, który zagra tuż po „Światełku do Nieba”. Wcześniej scenę przed Filharmonią Zielonogórską opanują Oddział Zamknięty i Future Folk. Niespodziankę dla dzieci szykuje natomiast zespół Amarena.

Zaprasza do udziału wszystkie rockowe dzieci z Zielonej Góry! Każdy mały fan rocka może się spełnić podczas tego finału, gdyż na scenie głównej zespół zagra mini koncert, 2-3 utworzy, w które dzieciaki będą mogły się włączyć.Rafał Skrzyczewski, sztab WOŚP Zielona Góra

Dzieci, które chcą wystąpić na scenie wspólnie z Amareną, powinny wraz z rodzicami zjawić się w klubie Jazz Kino o 18:00. Więcej o orkiestrowych atrakcjach na portalu wZielonej.pl i na Facebooku.

Występy gwiazd na dużej scenie przy Filharmonii Zielonogórskiej:

16.00 – ROKSANA WĘGIEL
17.15 – JARY OZ – ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY
18.30 – FUTURE FOLK
20.05 – Światełko do Nieba
20.10 – IRA

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: