AUDYCJE 96 FM:LUBUSKIE:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Jaki biznes w dobie pandemii? OWES podpowie

W poniedziałek rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W obchody tygodnia odkrywania potencjału przedsiębiorcy wpisuje się Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.

OWES we współpracy z Radiem Index przygotował cykl audycji o charakterze poradnikowym dla początkujących przedsiębiorców. Gościem pierwszego programu była Monika Robaszyńska, animatorka ośrodka, która mówiła m.in. o tym, czy czas pandemii to dobry moment na otwieranie własnej działalności gospodarczej.

Tak naprawdę bardzo ciężko powiedzieć w tej, czy innej sytuacji, czy to jest dobry moment na biznes. Na pewno teraz jest trudniej. Jakkolwiek do nas przychodzą nowe grupy z nowymi pomysłami, to bierzemy pod uwagę obecną sytuację, która teraz jest, czyli analizujemy pomysł pod kątem obostrzeń. Warto zaznaczyć, że nowych pomysłów jest mniej.

Tydzień Przedsiębiorczości przez cały tydzień na antenie Radia Index i na portalu wZielonej.pl o 10:30. Dziś gościem Kai Rostkowskiej będzie Agnieszka Sułtanowska, doradca kluczowy OWES.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: