ROZMOWA NA 96 FM:WINOBRANIE 2019ZIELONA GÓRA:

Gladiatorów więcej niż miejsc. W sobotę bieg i rajd

Nocny Bieg Bachusa otworzył, a Bieg Gladiatora zakończy Winobranie 2018. Sportowa rywalizacja na rzecz Rafała Adamczaka odbędzie się już po raz trzeci.

Biegacze pojawią się w Parku Poetów w sobotę, 15 września i do pokonania będą mieli 7 km. Zapisy są już zamknięte. Limit miejsc wynosi 300 uczestników.

Zapisywali się na ostatnią chwilę, sekunda po sekundzie. System jeszcze kilku przyjął, ale część musimy odrzucić. Oczywiście zwrócimy środki finansowe i bardzo dziękujemy, ale ze względów organizacyjnych nie możemy przyjąć. Poproszę, korzystając z uprzejmości Radia Index, żeby do nas maili nie pisać, bo nie jesteśmy w stanie przyjąć tylu ludzi.Radosław Brodzik, Zielona Góro Zacznij Biegać

Nowością w tym roku będzie Gladiator MTB, a więc rywalizacja na rowerach.

Zgodzili się rowerzyści, którzy jeżdżą po terenie wesprzeć nas oraz wspólnie zorganizować taki rajd rowerowy. Startują wcześniej, żeby nie przeszkadzać biegaczom.Radosław Brodzik, Zielona Góro Zacznij Biegać

Gladiator MTB rozpocznie się w południe, zaś bieg główny o 15:00. Oczywiście nie zabraknie także zmagań przewidzianych z myślą o najmłodszych. Więcej o tym w całej rozmowie z Radosławem Brodzikiem, która poniżej.

Rozmowa na 96 FM 11-09

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: