HOTZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Falubaz wczoraj trenował na swoim torze! Kolejne jazdy dziś

Wczoraj po raz pierwszy na torze przy W69 trenowali żużlowcy Falubazu. Zabrakło oczywiście zakażonego koronawirusem Patryka Dudka.

Inni jeździli aż miło! Z pierwszych pozimowych jazd i owocnych prac dotyczących przygotowania toru cieszył się trener Piotr Żyto.

Widać, że każdy mocno się przyłożył do zimowych przygotowań. Pierwszy trening jest po to, by się rozjeździć po zimie, zapoznać z torem i to się udało, bo ten był świetnie przygotowany. Wkrótce odbędą się kolejne jednostki treningowe, dzięki czemu nasi żużlowcy będą w pełni gotowi do startu ligi. Patryk Dudek po rekonwalescencji też nie powinien mieć problemu, by się szybko odnaleźć na torze. To klasowy zawodnik, który mimo skróconego przez chorobę okresu przygotowawczego, z łatwością dołączy do drużyny.Piotr Żyto dla falubaz.com

A skoro o koronawirusie mowa, to ten dość mocno dotknął pierwszego ligowego rywala zielonogórzan – eWinner Apatora Toruń. W drużynie potwierdzono trzy pozytywne przypadki wśród zawodników. Zakażeni są bracia Holderowie i junior Kamil Marciniec, a także jeden z mechaników. Ich izolacja przewidziana jest do 2 kwietnia, a przypomnijmy, mecz Falubazu na toruńskiej Motoarenie, w ramach inauguracji PGE Ekstraligi w Wielkanoc – 4 kwietnia. A dziś przy W69 kolejne treningowe jazdy. Trening ma rozpocząć się w południe. Kibice na stadion wejść, rzecz jasna nie mogą. Pozostają materiały wideo, udostępniane przez klub.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: