ZIELONA GÓRA:ŻUŻEL:

Dudek dalej pod miejską banderą

Miasto jedzie dalej z Patrykiem Dudkiem, a ten będzie promował je w najważniejszych indywidualnych zmaganiach. Żużlowiec Falubazu po raz trzeci z logotypami Zielonej Góry będzie ścigał się m.in. w cyklu Grand Prix.

W debiucie było wicemistrzostwo świata, w ubiegłym roku na przeszkodzie w osiągnieciu dobrego wyniku przeszkodziła kontuzja. W tym sezonie Dudek liczy, że wróci do grona walczących o medale.

Mam nadzieję, że będę godnie reprezentował miasto. Chciałbym wrócić na pozycję medalową, postaram się, żeby tak było. Wiadomo, ten sport jest nieprzewidywalny i wszystko może się zdarzyć, ale ja chcę wypaść jak najlepiej. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie.Patryk Dudek, żużlowiec Falubazu Zielona Góra

Łączna kwota wsparcia to 139 tys. zł, która ma pomóc Dudkowi w dobrym przygotowaniu do startów indywidualnych. Nie tylko w rundach o mistrzostwo świata.

To środki, które są przeznaczone tylko dla Patryka na udział w jego najważniejszych imprezach i są to pieniądze niezależne od tych, które są przekazywane do klubu. Te są przeznaczone tylko i wyłącznie na jego indywidualne starty.Janusz Kubicki

Podczas podpisania umowy obecny był również przewodniczący rady miasta Adam Urbaniak, który również wyraził nadzieję, że będzie to wieloletnia współpraca i poskutkuje walką o najwyższe cele w cyklu Grand Prix.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: