ZIELONA GÓRA:

Czy powstanie bikepark w Zielonej Górze? [BUDŻET OBYWATELSKI]

O tym, że Zielona Góra z roku na rok jest coraz bardziej przyjazna rowerzystom, nie trzeba nikogo przekonywać. Powstają ścieżki, system roweru miejskiego cieszy się powodzeniem, a teraz – w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 – może powstać bikepark z prawdziwego zdarzenia.

Tomasz Kołodziejek zachęca do głosowania w tegorocznej edycji BO na projekt “Budowa bike-parku na terenie miasta Zielona Góra”. Apeluje do miłośników dwóch kółek: – Jeśli uwielbiacie jeździć na rowerze i chcecie nauczyć się pokonywać na nim różne terenowe przeszkody, głosujcie na nasz projekt!

Jak wyjaśnia, bikepark byłby gratką nie tylko dla tych, którzy świetnie radzą sobie na rowerze. Takie miejsce pomoże nabrać umiejętności również tym, którzy na dwóch kółkach czują się nie do końca pewnie. Projektodawca jest przekonany, że warto dołączyć do licznego grona miast w regionie i w kraju, które posiadają w swoich granicach taką wyjątkową rowerową trasę.

Swój głos na wybrany projekt będziecie mogli oddać już w sierpniu.

Zdjęcie: Przykład poprawnie zaprojektowanego małego bikeparku w miejscowości Černá Voda, w północnych Czechach. Materiały projektodawcy.

 

dav
Jeśli zgłosiłeś projekt do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020 i chcesz go wypromować w radiu, na naszym fanpage’u, stronie internetowej oraz na innych kanałach informacyjnych, wyślij na adres: bo@um.zielona-gora.pl informacje o swoim projekcie (min. 1000 znaków), zdjęcia, wizualizacje oraz dane kontaktowe. Projekty będą promowane od 23 lipca br. do dnia rozpoczęcia głosowania. Przy dużej ilości zgłoszeń decyduje kolejność. Zastrzegamy sobie prawo do redagowania treści.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: