HOTLUBUSKIE:ZIELONA GÓRA:

Blisko 36 tysięcy złotych dla Mai Michockiej. Za nami licytacja Radia Index

Niemal 36 tysięcy złotych – tyle pieniędzy udało się uzbierać podczas niedzielnej licytacji Radia Index na rzecz malutkiej Mai Michockiej z Bytomia Odrzańskiego. Przypomnijmy – dwulatka cierpi na poważną wadę serca i pilnie potrzebuje operacji w bostońskiej klinice.

Żeby zabieg mógł się odbyć –niezbędne są pieniądze. Całkowity koszt operacji to dwa miliony złotych. Według cały czas bijącego licznika w poniedziałek rano do osiągnięcia celu brakowało jeszcze około 100 tysięcy złotych. Mówi Romek Awiński, współprowadzący licytację Radia Index.

Liczymy na to, że w tym tygodniu zbiórkę uda się zamknąć. Prośba do Was. Każdy kto słucha teraz wiadomości Radia Index wchodzi na siepomaga.pl/maja-michocka i za to, że nas słuchacie płacicie 10 złotych na konto Mai.

A co poszło pod młotek podczas naszej radiowej licytacji? Między innymi kombinezon Adama Małysza.

To jest dokładnie ten kombinezon, w którym Adam Małysz w 2010 roku zdobywał mistrzostwa. I ten kombinezon sprzedaliśmy za 12 tysięcy złotych. Udało się sprzedać wszystkie fanty, co jest dość istotne. Mieliśmy 21 pozycji do sprzedania. 

Wśród fantów znalazły się jeszcze między innymi lot helikopterem, stół charytatywny w restauracji Klimat Bistro oraz gadżety sportowe od klubu piłkarskiego Lechii Zielona Góra. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz Mai Michockiej.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X