InformacjeZIELONA GÓRA:

Bezpieczeństwo w cyfrowym świecie? [VIII Zielonogórskie Spotkania z TI]

Coraz częściej słyszymy o młodych ludziach, szczególnie uczniach, którzy doświadczyli cyberprzemocy, dlatego tym bardziej należy mówić o tym głośno. Naprzeciw współczesnym problemom wyszli organizatorzy konferencji Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie.

To już ósma edycja Zielonogórskich Spotkań z Technologią Informacyjną. Tegoroczna edycja Nauczyciel jako mentor ucznia w cyfrowym świecie dotyczy istotnych problemów młodzieży i ich bezpiecznego funkcjonowania w sieci.

Halina Adaszyńska – nauczyciel konsultant ODN w Zielonej Górze, organizator konferencji

Tematyka konferencji związana jest ściśle z realizacją jednego z podstawowych kierunków polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2017/2018- bezpieczeństwa w Internecie i odpowiedzialnego korzystania z mediów społecznych. Organizatorzy  m.in. Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zielonej Górze, NASK – PIB i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę zadbali o to, by program był naprawdę interesujący. Warto dodać, że patronatem honorowym
konferencję objęły- Marszałek Województwa Lubuskiego, Elżbieta Anna Polak oraz Lubuski Kurator Oświaty, Ewa Rawa.

Więcej informacji znajdziecie tutaj http://konferencja.ti.zgora.pl/

Logujcie się i pamiętajcie- 11 grudnia 2017 roku, godzina 10.30 Sala Kolumnowa Urzędu Marszałkowskiego M w Zielonej Górze.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00