ZIELONA GÓRA:

Ania Orłowska niebawem kończy roczek. Będzie koncert! Cel? Zamknięcie zbiórki

26 czerwca 2020 na świat przyszła Ania Orłowska. Nieco ponad dwa miesiące później rodzice dowiedzieli się, że dziewczynka cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Brakujących pieniędzy na najdroższy lek świat nie liczymy już w milionach, a setkach tysięcy.

26 czerwca, gdy dziewczynka będzie kończyć roczek odbędzie się uroczysty koncert. Jego inicjator, Paweł Pawulon Pokorski liczy, że to będzie czas wielkiego świętowania.

26 czerwca, następna sobota. Zakładamy, że wtedy już cała kwota będzie zebrana i będziemy świętowali koniec zbiórki. Co nie znaczy, że wolontariusze nie będą kwestować z puszkami. Jeszcze kilka lat rehabilitacji Anię czeka i to też będzie kosztowało.

Wydarzenie odbędzie się na parkingu hali CRS, przy okazji festynu „Czas na Sport”.

Hałasować będziemy za sprawą biegu od 10:00. Koncerty zaczną się o 14:00. Zagrają zielonogórskie i wrocławskie zespoły. Wystąpi Atawizm, Meteroids, Wrocławska Wielka Płyta i The Sixpounder.

Ponadto, oprócz koncertów, przewidziano wiele atrakcji dla dzieci. Przed głównym koncertem gitarzyści akustyczni mają w planie zagrać dwie piosenki: „Moja i twoja nadzieja” oraz „Nadzieja” autorstwa zespołu IRA. Chętni gitarzyści mogą się zgłaszać. Wszystko będzie działo się w kolejną sobotę na parkingu hali CRS. Trwają także zapisy na biegi w ramach festynu “Czas na Sport”. Prowadzone są TUTAJ.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00