UCZELNIA:

Zrównoważony rozwój na start

Rozwój społeczny, gospodarczy i ekonomiczny – co studenci wiedzą w tym zakresie? Mogą podzielić się oni swoimi pomysłami, biorąc udział w VI edycji Akademii Menadżera Zrównoważonego Rozwoju.

Akademia Menedżera to pięć dni szkoleń, warsztatów i spotkań. Pieczę nad nimi trzyma Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska, której zrównoważony rozwój przyświeca w ciągu całej jej działalności. Cel jest przede wszystkim jeden – zwiększenie wiedzy w obszarach społecznych, ekonomicznych i gospodarczych.  Studenci z całej Polski zawalczą podczas rekrutacji, aby docelowo znaleźć się w Warszawie na zajęciach. Całość przebiega dwuetapowo. Najpierw studenci nadsyłają zgłoszenia, które zostaną sprawdzone pod względem zgodności z regulaminem. Kolejnym krokiem dla 50 osób będzie przygotowanie rozprawki na temat zrównoważonego rozwoju.

Studenci zawalczą o miesięczny płatny staż w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub oddziałem regionalnej dyrekcji. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://www.gdos.gov.pl/.  Formularze można nadsyłać do 13 maja.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00