UCZELNIA:

Zostań mistrzem bilarda! Zawody już jutro

Akademickie Radio Index zaprasza na zawody bilardowe, które odbędą się już w ten piątek (13 października) o godz. 18:00 w Number One Club w Zielonej Górze.

Rejestrować się można pod adresem www.rejestracja.zgora.pl. Wpisowe na zawody wynosi 10 zł (profesjonalna obsługa sędziowska). Zapisy – do dziś (12.10) do północy. Gracze mogą zaprosić znajomych, którzy będą kibicować – wstęp dla nich jest bezpłatny.

Patronat nad mistrzostwami objął Prorektor ds. Studenckich prof. Wojciech Strzyżewski oraz Prezydent Miasta Zielona Góra Janusz Kubicki.

Number One Club mieści się przy ul. Okulickiego 35 w Zielonej Górze (na tzw. „kaczym dole”). Organizatorem imprezy jest Akademickie Radio Index. Zagramy w bilardowej mekce w naszym mieście, bowiem przy ul. Okulickiego w bilarda gra się od 1991 r.

Pod obecną nazwą istniejemy od 28 września, aczkolwiek jesteśmy najstarszym klubem bilardowym w Zielonej Górze. Nazwa nawiązuje do tradycji i historii. Są nowe twarze, studenci garną się do gry. Można powiedzieć, że jest ich sporo. Przychodzą w tygodniu, w weekendy. Są grupy, które mają większe pojęcie o zasadach i grają np. debla – dwóch na dwóch.Patryk Kułakowski

Poniżej cała rozmowa z P. Kułakowskim z Number One Club.

Zobacz stronę wydarzenia na Facebooku: Akademickie Mistrzostwa Bilardowe Radia Index

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00