UCZELNIA:

Zaplanuj swoją karierę – już o 12:00

Jedna z inicjatorek przedsięwzięcia Kaja Rostkowska opowiedziała nam o idei tych co miesięcznych spotkań. – Każdego miesiąca będziemy spotykać się z innymi osobami. Najpierw spotykamy się z Panią Lilą Smołą, która jest kierownikiem Biura Karier oraz dwiema studentkami, które ukończyły Uniwersytet Zielonogórski, albo są jeszcze studentami. To jest Martyna Basaj, która pracuje teraz w Polskim Radiu Wrocław – wyjaśnia naczelna UZetki.
 
Uczestnicy mogą liczyć na pomoc w planowaniu swojej kariery, praktyczne testy, porady czy informacje. Tematem spotkań będą przede wszystkim możliwości rozwoju zawodowego w czasie nauki na UZ ale i po jej zakończeniu. – Jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej, jakie mogą nam dać testy do wypełnienia, jak się nie stresować – wymienia Kaja Rostkowska.
 
Zaproszeni goście podzielą się własnymi doświadczeniami, specjaliści i pracodawcy opowiedzą o aktualnych wymaganiach rynku pracy. Pierwsze spotkanie odbędzie dziś o godz.12:00 w sali nr 8 budynku A-16 na campusie B.

Autor: Daria Kubasiewicz

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00