UCZELNIA:

Wygraj stypendium

Stypendium może być przyznane studentom studiów stacjonarnych pierwszego stopnia na Uniwersytecie Zielonogórskim, rozpoczynającym studia (po raz pierwszy w życiu) w roku akademickim 2009/2010 na niżej wymienionych kierunkach:
– automatyka i robotyka, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, informatyka na Wydziale Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji,
– astronomia, fizyka na Wydziale Fizyki i Astronomii,
– architektura i urbanistyka, budownictwo, inżynieria środowiska na Wydziale Inżynierii Lądowej i Środowiska,
– matematyka, informatyka i ekonometria na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii,
– edukacja techniczno-informatyczna, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, inżynieria biomedyczna, technologia drewna na Wydziale Mechanicznym.

Stypendium w wysokości 2000 zł przyznawane będzie na wniosek studenta złożony w dziekanacie w terminie do 9 października 2009r. Stypendium wypłacane będzie przez okres 10 miesięcy w równych ratach po 200 zł każda od października 2009r. do lipca 2010r.

Do pobrania:
1. REGULAMIN przyznawania studentom I roku kierunków technicznych i ścisłych stypendium Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra w roku akademickim 2009/2010.

2. WNIOSEK o przyznanie stypendium Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego pod patronatem Prezydenta Miasta Zielona Góra w roku akademickim 2009/2010.

Autor: UZetka.pl

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00