UCZELNIA:

Studencki pociąg miłości, czyli speed dating!

Parlament Studencki zaprosił studenckich singli do pociągu miłości, czyli wydarzenia typowo walentynkowego, które może zbliżyć niektórych do poznania drugiej połówki swojego życia.

Randkowe Intercity, czyli speed dating ma odbyć się w walentynki 14 lutego w klubie studenckim WySPa. Do udziału może zgłosić się 15 studentek oraz 15 studentów, którzy nadal poszukują miłości, a przynajmniej chcą poznać kogoś ciekawego i odważnego. Jak informują organizatorzy – nie powinno być to sztywne wydarzenie, a bardziej skierowane na zabawę i integrację. O szczegółach opowiedziała Liwia Litecka z Parlamentu Studenckiego.

Liwia Litecka

Single to jedno, ale wiadomo, że walentynki to święto par, a te zaproszone zostaną wraz z innymi na występ trzech kobiet, które w gadaniu nie mają sobie równych – WIGRY 3.

Liwia Litecka

Zgłoszenia na speed dating należy nadsyłać do 10 lutego na adres coolturalnystudentuz@gmail.com.  W tytule należy wpisać RANDKOWE INTERCITY 2017, a w treści podać imię, nazwisko i numer telefonu. Wydarzenie odbędzie się 14 lutego, w klubie WySPa o godzinie 19:00.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00