UCZELNIA:

Rewers o Festiwalu Kabaretu

– W tym roku sprzedaż biletów zaczęliśmy wcześniej, dzięki temu uniknęliśmy kolejek i kłótni – mówił na antenie Radia Index Janusz Rewers. – Cały czas dochodzą do mnie informacje, że bilety już się skończyły. Tak! Bilety na sobotę się skończyły, ale na pozostałe dni nadal są, podobnie jak na imprezy towarzyszące – wyjaśnił Janusz Rewers.
 
Organizator Festiwalu Kabaretu odniósł się również do opinii studentów i mieszkańców Zielonej Góry według której impreza straci na braku pojedynków między kabaretami. – Każda decyzja wiąże się z ryzykiem, tak jak w zeszłym roku pojedynek. To nie jest tak, że pojedynek dla wszystkich był aż tak pozytywnym pomysłem, więc po różnych dyskusjach, na skutek różnych czynników też nie do końca zależnych od nas wróciliśmy do starej formuły.
 
Na koniec dodajmy, że Festiwal Kabaretu zaczyna się w przyszłą środę. Jednym z głównych partnerów festiwalu jest Uniwersytet Zielonogórski. O szczegółach tegorocznej edycji przeczytacie na www.festiwalkabaretu.pl.
 
Dodajmy, że naszemu gościowi nie udało się dotrzeć do studia Radia Index. Był jednak obecny duchem, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00