UCZELNIA:

Przedsiębiorczy żacy

Prawnicy, ekonomiści, biznesmeni, osoby reprezentujące akademickie inkubatory przedsiębiorczości oraz fundusze kapitałowe pomagają zielonogórskim żakom w znalezieniu odpowiedzi na pytanie jak rozpocząć własną działalność i gdzie szukać wsparcia finansowego.
 
Jakub Adamczewski, koordynator Spin How Przedsiębiorczość Akademicka, mówi, co mogą zyskać studenci i absolwenci realizując założenia projektu: -chcielibyśmy ich namówić do otworzenia własnej działalności gospodarczej, ponieważ mają wtedy większy komfort pracy, mogą się realizować. Wydaje mi się, że to będzie motorem przedsiębiorczości w Polsce przez najbliższą dekadę.-
 
Recepta na sukces jest prosta: wystarczy pojawić się na jednym z seminariów. Z zaplanowanych ośmiu w tym miesiącu odbędą się dwa ostatnie spotkania – 15 grudnia  na Wydziale Fizyki i Astronomii i 16 grudnia na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii.
12 i 13 stycznia 2010 roku natomiast odbędzie się konferencja podsumowująca cykl seminariów w budynku Rektoratu Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Licealnej 9.
 
Dźwięki dotyczące wykładów i konferencji prezentujemy poniżej.

Autor: Alicja Szafran

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00