LUBUSKIE:UCZELNIA:

Pracowicie na sportowo i żużlowo – Ekantor.pl podczas 15. Targów Pracy

Ekantor.pl pojawił się wraz ze stanowiskiem żużlowym na Wydziale Mechanicznym Uniwersytetu Zielonogórskiego. Szuka jednocześnie osób, które będą wsparciem marketingowym klubu, ale również do głównego podmiotu, czyli pracy związanej z walutami.

Firmy Ekantor.pl nie trzeba przedstawiać, ponieważ jest jedną z najbardziej znanych w Zielonej Górze i regionie. Promuje się szczególnie poprzez działania związane z Falubazem, a żużel w naszym mieście jest jednym z najciekawszych sportów. Ale niekoniecznie o tym będziemy pisać i mówić.

– Szukamy wsparcia związanego z dilerami walutowymi. Szukamy ludzi, którzy pomogliby nam realizować te działania firmowe. Szukamy również ludzi, którzy chcieliby rozwijać swoje umiejętności jeżeli chodzi o SEO, czyli pozycjonowanie. To najbardziej rozwijający się na ten moment element marketingowego istnienia w sieci. Poszukujemy również osób na stanowisko specjalisty do mediów społecznościowych i to jest stanowisko, które spotyka się z największym zainteresowaniem. Natomiast mamy też sporo chętnych na stanowiska stricte informatyczne, tutaj też szukamy programistów – mówił Kamil Miłkowski z Ekantor.pl.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Sprawdźcie zapis całej rozmowy.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: