UCZELNIA:

Pora wybrać nowy samorząd!

Studencka Komisja Wyborcza czeka na zgłoszenia studentów, którzy chcą działać w samorządzie studenckim. Jak zdradziła nam Jowita Łoin z komisji wyborczej, czasu jest niewiele, dlatego trzeba się pośpieszyć. Niezbędne dokumenty można znaleźć na stronie Parlamentu Studenckiego. – Do 10 listopada trzeba dostarczyć dokumenty. Wszystko składamy w biurze Parlamentu Studenckiego i czekamy do 17 listopada – wyjaśnia przedstawicielka komisji wyborczej.
 
Wtedy właśnie odbędą się wybory do samorządu studenckiego. Jowita Łoin zdradziła nam, że do tej pory do Studenckiej Komisji Wyborczej nie wpłynęło jeszcze żadne zgłoszenie. – Tu jest problem. Wprawdzie wieść o wyborach była już znana przed pierwszym listopada, ale niestety nie mamy jeszcze wniosków. Zachęcamy do zgłaszania kandydatur oraz do głosowania, bo z tym też bywa problem.
 
Urny do głosowania znajdą się w głównym budynku w Campusie B oraz w budynku Wydziału Elektrotechniki, Informatyki i Telekomunikacji. Żeby zagłosować, trzeba mieć przy sobie legitymację studencką.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00