UCZELNIA:

Policja i CBA odwiedzą uczelnię. Ale nie ma powodu do obaw!

Czujesz się studentem zaprawionym w bojach (niekoniecznie z sesją)? A może jesteś ciekawy, jak pracuje się w służbach mundurowych? Na Uniwersytecie Zielonogórskim będzie szansa, aby to podpatrzeć.

Uczelniane Biuro Karier po raz drugi organizuje Akademię Policyjną, czyli dzień otwarty lubuskiej policji. Więcej na ten temat – Lilia Smoła, kierownik Biura Karier.

Spotkamy się na kampusie A. Już 16 października zostaną zorganizowane stoiska informacyjne dotyczące rekrutacji do służby w policji oraz prewencji kryminalnej. Będą pokazy tresury psów policyjnych, działań grupy antyterrorystycznej, sprzętu policyjnego. W sali gimnastycznej swoją sprawność fizyczną będą mogli ponownie sprawdzić kandydaci do pracy w resorcie.Lilia Smoła

Chętni będą mogli też posłuchać wykładu technika kryminalistyki „Lubuskie sprawy z archiwum X” czy wziąć udział w spotkaniu z psychologiem.

Kilka dni później studenci poznają kulisy pracy i naboru do Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielem Biura Teleinformatyki CBA. „CBA w pięciu punktach – służby specjalne czekają na kandydatów” to tytuł wykładu, na który nasze Biuro Karier zaprasza 19 października. To jest piątek. W piątek generalnie nie ma zajęć, więc nie możemy się tłumaczyć tym, że nie chcemy opuścić bardzo interesującego wykładu czy ćwiczeń. Program tego spotkania to wprowadzenie w specyfikę działalności służb specjalnych czy zadania i rola CBA w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego Polski.Lilia Smoła

Wykład z przedstawicielem CBA odbędzie się 19 października o 11:30 w auli B na kampusie B Uniwersytetu Zielonogórskiego przy alei Wojska Polskiego.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: