UCZELNIA:

Pojawiła się nowa UZetka

Na 32 stronach znajdziemy m.in. wywiad z rektorem naszej uczelni, prof. Czesławem Osękowskim, zapowiedź szkolenia dotyczącego pierwszej pomocy czy informacje dotyczące styczniowej gali inżynierów na Uniwersytecie Zielonogórskim. Ale UZetka to również dział kultura. O szczegółach mówi Maciej Kancerek, szef działu. – Warto zwrócić uwagę na wywiad z Audiofeels. Może nie było tego widać na koncercie, ale ten zespół ma wielu fanów wśród studentów, więc nasz materiał zrobiony przez Kaję i Paulę na pewno spotka się z zainteresowaniem – zachęca szef kultury.
 
– Poza tym mamy tekst o polskiej kulturze klubowej. Szczota [Łukasz Michalewicz, dziennikarz UZetki, autor programu Fahrenheit – red.] napisał go w formie bajki o rycerzach i zrobił to po prostu… fantastycznie. Zachęcam też do przeczytania recenzji drugiej części „Zmierzchu” czyli „Księżyc w nowiu”. Na portalu UZetka.pl jest już przychylna recenzja tego filmu, natomiast w gazecie mamy wersję lustrzaną – wyjaśnia Maciej Kancerek.
 
W grudniowym numerze studenckiego czasopisma znajdziecie także ranking na Najlepszy Klub w Zielonej Górze 2009. Jak zdobyć UZetkę? Znajdziecie ją na korytarzach we wszystkich budynkach Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz w szkołach ponadgimnazjalnych w Zielonej Górze i okolicach. Wersję elektroniczną ściągniecie ze strony www.gazeta.uzetka.pl. Przypomnijmy, że miesięcznik jest bezpłatny.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00