UCZELNIA:

PILNE! Odwołane zajęcia na Uniwersytecie Zielonogórskim [AKTUALIZACJA]

Zespół Antykryzysowy Uniwersytetu Zielonogórskiego opublikował kolejne komunikaty w związku z koronawirusem. Odwołał wszystkie zajęcia na uczelni oraz imprezy kulturalne i sportowe. O tym, czy zajęcia będą odpracowane, uniwersytet poinformuje w późniejszym czasie.

Komunikat o braku zajęć obowiązuje do odwołania. Zmieniona może być organizacja roku akademickiego – mówi Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy uczelni.

Jeszcze nie wiadomo, czy zostanie zmieniona organizacja roku akademickiego, w jaki sposób to zostanie zorganizowane. Radzimy czekać cierpliwie, kolejne ogłoszenia będą precyzowały te sprawy. Natomiast jeżeli to tylko będzie możliwe, niektóre z zajęć będą mogły się odbywać zdalnie, e-learningowo, przez internet. Mogą to być jednak tylko wykłady, seminaria. Nie może to dotyczyć, z przyczyn oczywistych, ćwiczeń i laboratoriów.Ewa Sapeńko

Nie będzie czasowych wyprowadzek z akademików uczelni. Uniwersytet Zielonogórski wstrzymał nakaz opuszczenia domów studenckich przez studentów, doktorantów i uczestników szkół doktorskich. Tym samym nieważny jest jeden z punktów komunikatu Zespołu Antykryzysowego UZ.

Nieczynna jest biblioteka uniwersytecka. Pracownicy administracyjni uczelni pracują normalnie. Muszą ograniczyć kontakty między sobą do minimum. Zespół Antykryzysowy UZ zaleca im, żeby korzystali z telefonów i maili.

Więcej informacji znajduje się na stronie uczelni.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: