UCZELNIA:

Pierwsza studencka wyprawa do…. Warszawy

Dzieci w szkole zawsze liczą na wycieczki, czy to do teatru, czy kina, ewentualnie zwiedzania muzeum. Jak się okazuje studenci również mają nadzieję na dodatkowe atrakcje w trakcie nauki.

Parlament Studencki Uniwersytetu Zielonogórskiego wraz z początkiem tygodnia ogłosił pierwszą studencką wycieczkę. Tym razem żacy będą mieli okazję wybrać się na jeden dzień do Warszawy. Wśród atrakcji znajduje się m.in. zwiedzanie Sejmu RP i wycieczka do Muzeum Powstania Warszawskiego. Wyjazd zaplanowany jest na piątek 18 listopada, start o godzinie 4:00, a powrót 00:30. Wycieczka kosztuje 30 zł. Jednym z warunków jest posiadanie ubezpieczenia NNW.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo pod adresem coolturalnystudentuz@gmail.com. Należy podać w nim: imię, nazwisko, numer legitymacji, serię i numer dowodu osobistego, PESEL, wydział oraz numer telefonu.

Parlament zaznacza również, że zgłoszenia mogą obejmować maksymalnie dwie osoby. W innym przypadku nie będą rozpatrywane. Pozostało zaledwie kilka miejsc, a kolejność zgłoszeń jest decydująca.

 

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00