MUZYKA:UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Parostatkiem w bachanaliowy rejs! Krzysztof Krawczyk gwiazdą Bachanaliów 2020

Skoro Bachanalia mają złoty jubileusz, muszą być szczególnie huczne. Na 50. Dni Kultury Studenckiej Parlament Studencki szykuje wiele atrakcji. Podstawową są oczywiście koncerty.

Parlament stopniowo ujawnia, jakie gwiazdy będą nas bawić na bachanaliowej scenie. Wcześniej ogłosił, że będzie to Łydka Grubasa. Nazwisko kolejnego artysty podała Anna Woźniak z Komisji ds. Pozauczelnianych Parlamentu Studenckiego UZ.

23 maja, w sobotę, w rejs parostatkiem (tu już wszyscy powinni wiedzieć), zabierze nas Krzysztof Krawczyk.<span class="su-quote-cite">Anna Woźniak</span>
mat.prasowe

Przy okazji wiemy już, że całe Bachanalia przeciągną się do weekendu. A na ten czas zaplanowany jest również zjazd absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego. Który, podobnie jak wspomniana już gwiazda Dni Kultury Studenckiej, ma połączyć pokolenia.

Teraz specjalnie na Bachanalia zostajemy na cały weekend. A zostajemy z prostego powodu – są to pięćdziesiąte Bachanalia, także okrąglutkie, i jest to połączone ze zjazdem absolwentów. Będą to więc Bachanalia i dla studentów, i dla mieszkańców.<span class="su-quote-cite">Anna Woźniak</span>

Bachanalia na Uniwersytecie Zielonogórskim odbędą się między 18 a 23 maja.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00