UCZELNIA:

Parlament Studencki w rękach nowej przewodniczącej. Co planuje Iga Górniak?

Jedna czuje ulgę, druga odpowiedzialność. Dominika Masionek przekazała już Parlament Studencki w ręce nowej przewodniczącej. Jej miejsce zajęła teraz Iga Górniak.

W Radiu Index nastąpiło symboliczne przekazane pałeczki. Odchodząca przewodnicząca podsumowała dwa lata pracy na rzecz samorządu studenckiego.

Na pewno były projekty, które “skopaliśmy”, ale większość założonych celów osiągnęliśmy i ta kadencja była naprawdę bardzo dobra. Ja jestem najbardziej dumna z Uniwersyteckiej Ligi Futsalu. To taka moja perełka.Dominika Masionek

Przed nową przewodniczącą teraz prace m.in. nad jubileuszowymi 50. Bachanaliami. Jedna muzyczna gwiazda jest już znana. W trakcie Dni Kultury Studenckiej wystąpi „Łydka Grubasa”. Iga Górniak przyznaje, że w pracy na rzecz samorządu studenckiego nie skupia się tylko na święcie studentów.

Przede wszystkim chcielibyśmy poprawić komunikację studentów z parlamentem. Mało kto ze studentów wie, czym się zajmujemy. Najczęściej jest to kojarzone z Bachanaliami. Parlament robi bardzo dużo rzeczy, mamy wiele wyjazdów, szkoleń, podejmujemy wiele inicjatyw.Iga Górniak

Parlament Studencki rok podsumuje na Wigilii Akademickiej, która odbędzie się 18 grudnia w palmiarni budynku A-16 przy Al. Wojska Polskiego. Cała rozmowa z byłą i obecną przewodniczącą poniżej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: