UCZELNIA:

Ostatnie dni rekrutacji na UZ. Gdzie jeszcze przyjmą kandydatów?

Niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, kończy się więc rekrutacja na Uniwersytet Zielonogórski. Uczelnia niemal do ostatniej chwili przed 1 października przyjmuje kandydatów na studia.

W sobotę UZ skończył przyjmować dokumenty w drugim naborze. Listy osób przyjętych i nieprzyjętych na studia ukażą się do środy. Dłuższa będzie rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia.

Jeżeli chodzi o studia II stopnia (mówimy również o studiach stacjonarnych), to do jutra jeszcze przyjmujemy dokumenty, czyli do 24 września. Listy osób, które zostaną przyjęte na studia bądź też nie, zostaną opublikowane do 27 września.Ewa Sapeńko, rzecznik Uniwersytetu Zielonogórskiego

We wtorek, 24 września, rozpocznie się druga rekrutacja na Wydziale Artystycznym. Uczelnia prowadzi ją na kierunkach malarstwo, sztuki wizualne oraz edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Rekrutacja potrwa do 28 września. Na tym wydziale prowadzone są przeglądy prac własnych, rozmowy kwalifikacyjne, sprawdziany, więc nabór trwa trochę dłużej, ale do 28 września zostanie zakończona.Ewa Sapeńko

Cały czas trwa jeszcze rekrutacja na studia niestacjonarne. Do 24 września zostaną ogłoszone listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia, a całość naboru zakończy się 27 września.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00