UCZELNIA:

O klimat świąt na uczelni dbają… dzieci. Zrobiły piękne kartki!

Konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową dla dzieci pracowników Uniwersytetu Zielonogórskiego rozstrzygnięty! Jury miało niemały ból głowy. Zwycięzców w czterech kategoriach wybierało spośród ponad 270 prac.

Można je już oglądać w Rektoracie Uniwersytetu Zielonogórskiego. Szczegóły przybliża Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Biura Promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Zawsze prezentujemy prace wszystkich uczestników naszego konkursu, bo wszystkie dzieci otrzymują wyróżnienia. Wystawa jest zorganizowana w przyziemiu budynku Rektoratu, natomiast nowością jest druga wystawa, na parterze, przy Sali Senatu. Tam jest przekrój wszystkich lat konkursowych. Jest wystawa plakatów oraz zdjęcia z gal finałowych. Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Biura Promocji UZ

Gala finałowa odbędzie się w Lubuskim Teatrze w najbliższy czwartek o godzinie 17:00.

Na wszystkie dzieci czeka niespodzianka, ale też przedstawienie teatralne. W tym roku jest to spektakl “Wyprawa”. Po spektaklu dzieci będą czekać na pewnego znamienitego gościa, on też się pojawi. Mamy zawsze w konkursie cztery kategorie wiekowe. W tym roku również po dwie osoby z każdej kategorii wygrały. Zwycięskie prace zostają wydrukowane i zostaną wysłane z życzeniami JM Rektora do różnych instytucji w kraju i zagranicą. To jest ta główna nagroda, że kartka “małego artysty” trafia gdzieś z życzeniami najważniejszej osoby na Uniwersytecie Zielonogórskim.Małgorzata Ratajczak-Gulba, kierownik Biura Promocji UZ

Zwycięzcami zostali: Ida Król, Tosia Kaźmierczak, Alicja Rapicka (kat. 3-5 lat), Witek Skrobania, Aleksandra Olszewska (kat. 6-9 lat), Małgorzata Belica (kat. 10-13 lat), Angelika Kałużna i Jakub Szymański (kat. 14-16 lat). Ich prace możecie oglądać poniżej.

 

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: