UCZELNIA:

Wyraź opinię o swoim belfrze! Szansa – jeszcze do soboty [UZ Nawigator]

Trwa ostatni tydzień „Akcji Ewaluacji” na Uniwersytecie Zielonogórskim. Studenci oceniają wykładowców, z którymi mieli zajęcia w poprzednim semestrze.

Żacy mogą jeszcze pobrać tokeny – jednorazowe hasła dostępu do elektronicznych formularzy. Warto je zachować, bo dają szansę na wygraną w konkursie.

Każdy wydział właściwie sam ustala sobie zasadę przekazywania tokenów studentom. Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to powinien zwrócić się do opiekuna roku albo pójść do dziekanatu. Tam uzyska wszelkie informacje. Trzy wybrane indywidualne numery zostaną nagrodzone kartami podarunkowymi.Ewa Sapeńko, rzecznik prasowy Uniwersytetu Zielonogórskiego

Konkurs w ramach ankietyzacji ma również odsłonę wydziałową. Najaktywniejsze wydziały, czyli te, które wykorzystają najwięcej tokenów, wygrają dzień wolny od zajęć.

Opinie studentów o wykładowcach są bardzo ważne dla uczelni. Na ich podstawie powstanie później raport.

Raport przygotuje Lubuski Ośrodek Badań Społecznych, który funkcjonuje u nas w Instytucie Socjologii. Ta ocena dokonywane przez studentów jest jednym z elementów Uczelnianego Systemu Zapewniania Jakości Kształcenia, który na Uniwersytecie Zielonogórskim jest realizowany już od 2013 roku.Ewa Sapeńko

Ankiety będą aktywne do soboty, 29 lutego. A w czołówce wydziałów, które najlepiej wywiązały się z obowiązku, jest Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii, Collegium Medicum oraz Wydział Fizyki i Astronomii.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00