UCZELNIA:ZIELONA GÓRA:

Między egzaminem a kolokwium – chwyć za rakietę!

Squash – dyscyplina, która wygląda jak odbijanie piłki tenisowej o ścianę. To jednak mylne wrażenie, o czym wie coraz większa liczba fanów tego sportu. Jest on popularny także wśród zielonogórskich studentów.

To sport bardzo dynamiczny, angażujący umysł oraz wiele grup mięśni. Godzina gry pozwala spalić 1000 kalorii, więc może zainteresować tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy.

Squash jest przeznaczony dla minimum dwóch osób. Jeśli znalezienie partnera do gry nie sprawia ci problemu, możesz wziąć udział w Studenckiej Lidze Squasha. Zaprasza Klaudia Oświęcimska z klubu Hasta La Vista:

Ruszamy od 9 listopada, czyli od czwartku z ligą studencką. Spotykamy się co dwa tygodnie w czwartki. Kolejka rusza o godzinie 15:00, są 2-3 godziny całkiem fajnej gry w fajnej atmosferze. To jest druga edycja ligi squashowej dla studentów. Działa ona rewelacyjnie, studenci przychodzą. Jest podział według grup zaawansowania, więc nie ma się czego obawiać.Klaudia Oświęcimska

Pomiędzy rozgrywkami ligi żacy mogą natomiast wybrać się na zajęcia z trenerami.

Hasta La Vista ma również promocję dla studentów. Przy wykupieniu karnetu na 10 wejść otrzymują 50 złotych zniżki. Karnet jest ważny przez miesiąc, w dni powszednie w godzinach 8-16 i w weekendy. Promocja trwa do końca listopada.

Klaudia Oświęcimska

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: