UCZELNIA:

Maturzyści na uczelni

 – Chcemy wyjaśnić wszystkie wątpliwości studentów i pokazać im, że studia na UZ mogą być nie tylko nauką, ale też świetną zabawą. To bardzo ważne, żeby zdobyć informacje nie tylko o uczelni, ale także o mieście, w którym będzie się studiować – mówi Karol Tokarczyk z Radia Index, który poprowadzi jutrzejszą imprezę.

W głównej auli Uniwersytetu Zielonogórskiego pojawią się przedstawiciele poszczególnych działów na uczelni, z którymi studenci najczęściej mają kontakt. Wśród nich będzie Marek Herejczak, przewodniczący Parlamentu Studenckiego. – Będę chciał pokazać i namówić przyszłych studentów do działalności pozadydaktycznej w kołach naukowych i organizacjach studenckich. Zbieranie doświadczenia jest sensem studiów – zdradza nasz rozmóca.

Zobaczymy też Dariusza Lesickiego, wiceprezydenta Zielonej Góry, Wojtka Kamińskiego z Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego czy Brunona Kiecia z Fundacji Kombinat Kultury. Przypomniany, że prezentacja Uniwersytetu Zielonogórskiego rusza o godzinie 9:00 w głównej auli Uniwersytetu Zielonogórskiego.

 

Autor: UZetka.pl

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00