LUBUSKIE:UCZELNIA:

Instrukcja obsługi, czy instrukcja zatrudnienia? IKEA Industry dla studenckiej i absolwenckiej braci

Za nami 15. Targi Pracy, ale to nie oznacza, że nie możecie nadsyłać CV do firm, które były obecne na Wydziale Mechanicznym. Znalazła się tam jedna z największych firm produkcyjnych, czyli IKEA Industry Poland, która działa w Zbąszynku, Zbąszyniu oraz Babimoście.

Do naszego mobilnego studia dotarła Beata Kuler, która przyznała, że firma poszukuje wielu osób, ze względu na to, że otwiera kolejne linie produkcyjne. Jest to szansa i okazja dla tych, którzy pragną się rozwijać. Firma IKEA jest jedną z najbardziej znanych pod względem systemu pracy, a dokładniej polityki wewnętrznej wraz z podnoszeniem kwalifikacji pracowników.

– W tej chwili oferujemy bardzo wiele stanowisk, ponieważ planujemy otwierać nową fabrykę. Dużo pracy dla studentów po studiach automatyka, robotyka maszyn, technologii. Więc mamy technologa, operatora maszyn CNC, automatyka, elektromechanika, ale także wiele stanowisk na produkcji. U nas warto zacząć pracę, gdyż rozwijamy naszym ludzi. Mamy programy rozwojowe, programy talentowe, więc po roku, dwóch, można pracować zupełnie gdzie indziej, niż się zaczęło – mówiła Beata Kuler z IKEA Industry Poland.

Firma poszukuje nie tylko studentów, ale i absolwentów. Więcej usłyszycie w zapisie całej rozmowy.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00