UCZELNIA:

Informator jest już na UZ

Uniwersytecki miesięcznik jest wydawcą informatora. – To jest rodzaj folderu, ulotki, w której są podstawowe informacje związane z uczelnią. Informator warto zabrać i nosić przy sobie – dodaje Kaja Rostkowska. Dlaczego warto skorzystać z informatora? Zdaniem naszej rozmówczyni żacy z pierwszego roku znajdą tam dużo pożytecznych informacji. – Możecie się m.in. dowiedzieć się, gdzie jest Biuro Karier na naszej uczelni, przeczytacie także m.in. o Inkubatorze Przedsiębiorczości – wymienia naczelna "UZetki".
 
W ręce naszych studentów trafi 5 tys. takich informatorów. To oznacza, że na nowe wydawnictwo może liczyć każdy pierwszoroczniak. Ponad 1,5 tys. informatorów trafi do starszych studentów. – Będzie go można dostać podczas spotkań organizacyjnych na poszczególnych kierunkach. Ci studenci, którzy mieli już takie spotkania, dostaną informator na zajęciach – wyjaśnia Kaja Rostkowska.
 
Na koniec przypomnijmy, że w tym roku studia na Uniwersytecie Zielonogórskim zaczyna około 7 tys. osób. Z tego ponad 3,2 tys. rozpoczęło naukę na studiach pierwszego stopnia.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00