UCZELNIA:

Co robią w kole seksuologów?

O tym Martyna Szychowiak, przedstawicielka koła. – Do studentów występujemy z inicjatywą różnych akcji, jak również spotkań, w czasie których można porozmawiać i zadawać pytania. Naszym opiekunem jest prof. Zbigniew Izdebski, także myślę, że warto się z nim spotkać i zadać pytanie – wyjaśnia Martyna.
 
I to może być jednym z głównych magnesów, który przyciągniecie studentów. Najmilej widziani są oczywiście żacy wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu, ale działać może każdy.  – Na nasze spotkania może przyjść każdy, kto jest studentem Uniwersytetu Zielonogórskiego, kto ma chęć i po prostu chce działać – zachęca przedstawicielka koła seksuologów.
 
Jak twierdzi Martyna Szychowiak pomoc dziekana wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu jest nieoceniona. – Myślę, że prof. Izdebski jest człowiekiem ogromnej wiedzy, z której warto korzystać. On chętnie się tą wiedzą dzieli – wyjaśnia Martyna Szychowiak.
 
Jak znaleźć członków Koła Seksuologów? Wystarczy zapytać na wydziale Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu. Kontakt do przedstawicieli znajdziecie również na internetowej stronie Parlamentu Studenckiego, na www.samorzad.uz.zgora.pl.

Autor: Karol Tokarczyk

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00