UCZELNIA:

Bezpłatne studia podyplomowe na UZ

– To niezwykle ważny projekt, bardzo prestiżowy dla 50 osób. Projekt rozpoczęliśmy we wrześniu natomiast teraz trwa rekrutacja, która potrwa do 25 października – mówiła koordynator projektu profesor Ilona Politowicz z Wydziału Ekonomii i Zarządzania UZ.
 
Projekt ten jest organizowany równolegle w całej Polsce przez wszystkie 16 oddziałów NBP.  Te z kolei wybierają jedną uczelnię w regionie, która będzie odpowiadała za realizację tych studiów. Uniwersytet Zielonogórski oprócz swojej kadry zaprosili do współpracy inne ośrodki naukowe. – Na wykłady zaproszeni zostali wykładowcy i profesorowie ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, z Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jak i z Uniwersytetu Marii-Curii Skłodowskiej w Lublinie – mówił dr Zbigniew Binek kierownik studiów podyplomowych.
 
Dyrektorowi Zielonogórskiego oddziału NBP dr Zbigniewowi Hałajowi bardzo zależało na włączeniu naszej uczelni w ten projekt. Dodatkowo opowiedział nam o zadaniach jakie stoją przed instytucją. – Bank Narodowy nie szczędzi pieniędzy, nie szczędzi środków po to by podnosić poziom wiedzy ekonomicznej. Stąd skierowujemy te studia do absolwentów studiów ekonomicznych a także do samorządowców bo to oni są dzisiaj beneficjentami wszystkich środków unijnych – przekonywał Hałaj.
 
Ze strony internetowej Wydziału Ekonomii i Zarządzania możemy się dowiedzieć, że opłata rekrutacyjna wynosi 300 złotych. Dodatkowo trzeba złożyć CV. Studia zaczynają się 7 listopada, a kończą się 30 maja 2009r.

Autor: Filip Leśniak

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00