LUBUSKIE:ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

W przyszłym tygodniu nazwiska u Bezpartyjnych

Transfery elektryzują nie tylko w sporcie, również w polityce. W przededniu ogłaszania list wyborczych na zbliżające się wybory samorządowe, zaglądamy do Bezpartyjnych.

Gościem Rozmowy na 96 FM był Łukasz Mejza. Radny wojewódzki mówił o zbliżających się wyborach samorządowych i o tym, czym Bezpartyjni chcą przyciągnąć w trakcie kampanii wyborczej.

Przede wszystkim o pomyśle na województwo i lubuską gospodarkę. Będę mówił o tym, w czym jestem aktywny, czyli o pomyśle dla młodych ludzi. Nie chcę, żeby województwo lubuskie stało się skansenem Polski, tylko chciałbym, żeby stało się regionem prawdziwie dobrych szans dla mojego młodego pokolenia, które masowo wyjeżdża w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy.Łukasz Mejza, Bezpartyjni

Zdaniem Mejzy władze samorządu województwa: „wypchnęły młodych lubuszan poza granice województwa”. Propozycje Urzędu Marszałkowskiego i programy dla młodych ludzi Mejza określił mianem fasadowych. Bezpartyjni niebawem odkryją wyborcze karty. Mejza przyznał, że będzie to mieszanka rutyny z młodością. Więcej w Rozmowie na 96 FM. Całość na portalu wZielonej.pl.

Rozmowa na 96 FM 07-09

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: