ROZMOWA NA 96 FM:

Trwają zapisy na Bieg Gladiatora

W ostatnią sobotę miesiąca, 28 września odbędzie się Charytatywny Bieg Gladiatora. Impreza organizowana z myślą o Rafale Adamczaku, w ramach akcji „Wstawaj Rafał” odbędzie się już po raz czwarty.

Rafał Adamczak, to zielonogórzanin, akrobata, który przed kilkoma laty uległ poważnemu wypadkowi w Hiszpanii, w wyniku którego jest sparaliżowany od szyi w dół. Biegacze kolejny raz pobiegną dla niego. Obecnie zapisy prowadzone są on-line do piątku, 20 września.

I na Facebooku, i na stronie super-sport.com.pl możecie się zapisać. W piątek, już przed biegiem, w “Biegostacji” będzie biuro zawodów, tam będzie można się od rana zapisać. Jeśli chcecie się zapisać w ostatniej chwili, to pamiętajcie, że bieg jest o 13:00, więc przyjedźcie o 11:00, a najpóźniej 12:00 do biura zawodów i się rejestrujcie. Tam będziecie mogli wrzucić również pieniądze do skarbonki.Radosław Brodzik, stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać

Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać  jest jednym z organizatorów imprezy. Bieg główny odbędzie się na dystansie 6 km w Parku Poetów i jest nieznacznie krótszy niż przed rokiem. Tradycyjnie zmagania dorosłych poprzedzi rywalizacja dzieci.

Jest oczywiście Bieg Małego Gladiatora, czyli dzieciaki tez mogą się ścigać. One pobiegną o 12:00, a dorośli o 13:00. Jest jedna zmiana, ponieważ sponsor Renault Anabo ma remont swojego placu, więc dzięki wspaniałej postawie “Lotnika”, dyrekcji i uczniów, udostępnili całą infrastrukturę. To wspaniała szkoła, bo ma też fajny wolontariat.Radosław Brodzik, stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać

W programie także m.in. mecz pokazowy futbolistów amerykańskich Watahy Zielona Góra. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc Rafałowi Adamczakowi.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: