ROZMOWA NA 96 FM:

Rewers o fajerwerkach: było ich sporo w tym roku

61% na nie, 39% na tak – to wyniki internetowego głosowania mieszkańców Zielonej Góry na pytanie o pokaz fajerwerków podczas miejskiego Sylwestra. W sumie swój głos oddało 14 tys. internautów.

Wszystko wskazuje więc na to, że wystrzału petard, o północy pod Centrum Biznesu nie będzie. Do tematu odniósł się w Rozmowie na 96 FM Janusz Rewers, radny Koalicji Obywatelskiej.

Mnie się wydaje, że skoro tak zdecydowali mieszkańcy, to dobrze. Zwłaszcza, że w ostatnim półroczu mieliśmy sporo fajerwerków. Otwarcie placu przy filharmonii – fajerwerki, odsłonięcie pomnika św. Urbana – fajerwerki, zakończenie  Winobrania – fajerwerki, otwarcie trasy rowerowej – fajerwerki. Mieliśmy tyle tego, że wystarczy. Ciekaw jest tylko czy będzie światełko do nieba.Janusz Rewers, radny Koalicji Obywatelskiej

Janusz Rewers zabrał też głos i wyraził swoje wątpliwości w sprawie budowy obwodnicy południowej. – Jestem za tym, żeby budować, ale z dwoma pasami i taką, żeby ominęła Zieloną Górę i Świdnicę – dodał Rewers, z którym cała Rozmowa na 96 FM, także w tym temacie, do wysłuchania na portalu wZielonej.pl.

Rozmowa na 96 FM 17-12

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: