ROZMOWA NA 96 FM:

Prof. Izdebski: Miłość? To powinna być marka naszego regionu! Lubuskie buzuje erotycznie!

Dziś Walentynki, a więc szczególny dzień, w którym okazujemy bliskim nam osobom uczucia. Prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog z Uniwersytetu Zielonogórskiego mówił w Rozmowie na 96 FM, że to także dzień, w którym powinniśmy okazywać życzliwość i serdeczność osobom, które po prostu lubimy.

Jeżeli mamy koleżanki, kolegów, przyjaciół, naszych serdecznych znajomych, z których lubimy się spotykać, spędzać czas, to warto do nich zadzwonić czy wysłać sms z pozdrowieniami walentynkowymi. To także jest fajne i sympatyczne.prof. Zbigniew Izdebski

Prof. Izdebski uważa, że miłość powinna być marką utożsamianą z województwem lubuskim, ponieważ mieszkańcy tego regionu uchodzą za jednych z najbardziej kochliwych w kraju.

Jeżeli popatrzymy na mapę erotyczną Polski, to na tej mapie województwo lubuskie jest bardzo buzujące. My mamy wysoki wskaźnik zadowolenia z życia seksualnego. Jeżeli popatrzymy niedaleko nas na zadowolenie z życia seksualnego w Wielkopolsce, to widzimy wyraźną różnicę, że tam jest dosyć smutno.prof. Zbigniew Izdebski

Więcej o miłości, nie tylko tej związanej z dniem 14 lutego i Walentynkami,  poniżej w całej Rozmowie na 96 FM z naukowcem naszej uczelni.

Rozmowa na 96 FM 14-02

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: