ROZMOWA NA 96 FM:

Nowa dyrektor OPZL: porządkowanie, utrzymanie bieżącej oferty i myślenie o przyszłości

Od 1 lipca dyrektorem biura Organizacji Pracodawców Ziemi Lubuskiej jest Joanna Zielińska. Zastąpiła na tym stanowisku Jarosława Nieradkę, który dyrektorował OPZL przez 13 lat.

Nowa dyrektor z OPZL związana jest od dekady. W Rozmowie na 96 FM mówiła, że stawia na kontynuację pracy poprzednika, wskazała też swoje najważniejsze zadania do wykonania.

Moje trzy główne cele: porządkowanie, układanie stanu obecnego. Głównie chodzi o pracę biura, naszego zespołu. Utrzymanie bieżącej oferty i trzeci obszar, to zastanowienie się, co dalej. Chodzi o kwestie finansowania i wzbogacenia naszej oferty, żeby ona była jeszcze bardziej atrakcyjna dla naszych firm członkowskich, dla biznesu.Joanna Zielińska, dyrektor biura OPZL

Już za niespełna miesiąc odbędzie się Zachodnie Forum Gospodarcze. To jedno z flagowych wydarzeń inicjowanych przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej.

Biznes potrzebuje przestrzeni do rozmów, do inicjowania kontaktów, żeby usprawnić pracę, a być może poprzez poznanie pewnych ludzi, być może również załatwienie pewnych interesów. Zainteresowanie pokazuje, że poruszając różne problemy i tematy, gromadzimy ten biznes w jednym miejscu i jest chęć wejścia z nami do współpracy przy forum.Joanna Zielińska, dyrektor biura OPZL

Tegoroczne forum odbędzie się w dniach od 2 do 4 października. Trzy dni spotkań będą poświęcone biznesowi niemieckiemu, a także start-upom i innowacjom. Szczegółowy program wydarzenia, którego patronem medialnym jest Radio Index prezentujemy poniżej.

2 października            Biznes po niemiecku
godz. 9:30 – 15:00 Grape Town Hotel, Al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze

3 października            MB Startup Day
godz. 9:00 – 17:00 Grape Town Hotel, Al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze

4 października            Zachodni Kongres Innowacji: Time to cooperation with startup
godz. 9:30 – 15:00 Park Technologiczny Interior, ul. Inżynierska 8 w Nowej Soli


Imprezy towarzyszące:

2 października            Business Mixer -spotkanie networkingowe
godz. 16.00-18.00 Grape Town Hotel, Al. Wojska Polskiego 79 w Zielonej Górze

2 października             Lubuski Oktoberfest – wieczór integracyjny
godz. 19.00 Klub Fabryka w Zielonej Górze, ul. Moniuszki 16

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: