ROZMOWA NA 96 FM:

Na żużel dziś też rowerem miejskim

O 20:30 rozpocznie się mecz 3. kolejki PGE Ekstraligi. Stelmet Falubaz podejmie dziś MR Garden GKM Grudziądz. Zielonogórzanie powalczą o drugie zwycięstwo w tym sezonie.

W inauguracyjnym starciu żużlowcy Adama Skórnickiego jechali przeciwko Get Well Toruń przy wypełnionym stadionie. Jak będzie teraz? Pytanie o frekwencję skierowaliśmy do Marcina Grygiera, dyrektora ds. marketingu w Stelmecie Falubazie, który był gościem Rozmowy na 96 FM.

Dobrze, ale nie tak dobrze, jak na meczu z Toruniem. Czynników składowych jest jak zwykle dość dużo. Były święta, za chwilę majówka. Jeden mecz ligowy był, portfele kibiców nie są z gumy i wielu kibiców wybiera. Myślę że 10-11 tys. kibiców, może trochę więcej powinno być. Dobry wynik, ale to nie to, co było na Toruniu. To był jeden z lepszych meczów frekwencyjnych, poza derbami i meczami play-off od lat.Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w Stelmecie Falubazie Zielona Góra

Klub zachęca do tego, by kibice skorzystali z miejskich rowerów. Mobilny punkt ponownie pojawi się przy stadionie. Na mecz z torunianami po raz pierwszy można było dotrzeć wypożyczonym jednośladem.

Myślałem, że rowerów będzie więcej. Było ich kilkadziesiąt. Teraz akcję powtarzamy. Od godziny 18:30 rusza stacja w tym samym miejscu, czyli od Wrocławskiej,  przy wjeździe pod kasy od ul. Struga. Zachęcamy kibiców, pogoda jest idealna. Jeszcze o 21:00 prognozowane jest 21 stopni. Wiemy, jak potworne problemy są z zaparkowaniem samochodu pod stadionem. Marcin Grygier, dyrektor ds. marketingu w Stelmecie Falubazie Zielona Góra

Sportowe aspekty wieczornego starcia rozpatrujemy w całej Rozmowie na 96 FM. Program do zobaczenia na naszym portalu i na radiowym Facebooku.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

SKOMENTUJ ARTYKUŁ

Tagi
Zobacz więcej
Back to top button
Close
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: