ROZMOWA NA 96 FM:

Na jaki wynik w regionie liczy PiS?

W najbliższą sobotę do Zielonej Góry przyjedzie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Szef partii rządzącej weźmie udział w konwencji Zjednoczonej Prawicy, która odbędzie się w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego przy ul. Podgórnej.

O wydarzeniu mówił w Rozmowie na 96 FM Stanisław Iwan, wiceprezes Kostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, członek partii Porozumienie.

Będziemy brali udział w tej konwencji. To będzie konwencja Zjednoczonej Prawicy i ja jako kandydat Porozumienia, będący na listach Prawa i Sprawiedliwości będę w niej uczestniczył. Zapisała się grupka członków i zwolenników Porozumienia, która też w auli UZ będzie.Stanisław Iwan

Sobotnia konwencja rozpocznie się o 15:00. Stanisław Iwan mówił również w porannej rozmowie Radia Index, na jakie poparcie lubuszan liczy Prawo i Sprawiedliwość. – Jest raczej pewne, że utrzymamy dotychczasowy stan posiadania, walczymy o więcej – uważa wiceprezes kostrzyńskiej strefy.

Do tej pory dominowała tutaj Koalicja Obywatelska. Od pewnego czasu jest kilkuprocentowa przewaga Zjednoczonej Prawicy. Myślę, że ten trend się utrzyma. Co do mandatów, myślę, że utrzymamy dotychczasową ilość mandatów, walczymy o szósty. Wróżką nie jestem, ale na podstawie danych wygląda, że będzie dobrze. Chciałbym, żeby wynik był jak najlepszy.Stanisław Iwan

W Rozmowie na 96 FM także o działalności strefy ekonomicznej w Kostrzynie. Program do zobaczenia na portalu wZielonej.pl i na Facebooku.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00