ROZMOWA NA 96 FM:

Drugi tydzień ferii w Tancbudzie? Tam nie tylko tańce!

– Tancbuda “fruwa” od rana do wieczora – mówi o ofercie przygotowanej w trakcie ferii zimowych Filip Czeszyk, radny Zielonej Razem i szef Spoko Family.

Zajęcia popołudniowe kręcą się wokół różnych gatunków tańca. Są bezpłatne.

Mamy duży potencjał, codziennie będzie można studiować inną technikę taneczną, z najlepszymi tancerzami w Polsce. Będą zajęcia z popingu, hip-hopu, choreografii, house’u. W każdy dzień mamy zajęcia dla najmłodszych od 16:00, od 17:00 dla początkujących i od 18:15 dla grup zaawansowanych. Zapraszamy, to są zajęcia otwarte.Filip Czeszyk

Ponadto w drugim tygodniu ferii Spoko Family będzie prowadzić półkolonię. W planie są zajęcia wykraczające daleko poza taniec, również wyjścia do różnych rekreacyjno-rozrywkowych miejsc w Zielonej Górze. To już trzecia edycja półkolonii Tancbudzie, która mieści się przy ul. Okulickiego. Poprzednie cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Mamy zabawy kreatywne, wymyśliliśmy coś fajnego. Będziemy np. z dzieciakami kręcić wideoklip, przygotujemy sesję foto. Odwiedzimy parę fajnych miejsc w mieście. Pójdziemy do papugarnii, do sali zabaw, do kina. Będzie dużo zabawy i mnóstwo fajnej energii. Jestem o tym przekonany.Filip Czeszyk

Półkolonia w Tancbudzie od 7:30 do 15:30. Więcej informacji na ten temat na fanpage’u i na stronie Spoko Family. Cała Rozmowa na 96 FM z Filipem Czeszykiem, także dotycząca wydarzeń politycznych w naszym kraju, poniżej.

Rozmowa na 96 FM 17-01

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X