ROZMOWA NA 96 FM:

„Do zobaczenia będzie dużo i wiedzy też nie zabraknie”. Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych już niebawem

W kolejny wtorek i środę odbędzie się II Lubuskie Forum Technologii Przemysłowych. Wydarzenie odbędzie się na terenie Parku Naukowo-Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Adresowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i studentów.

O tym, dlaczego warto wziąć w nim udział, mówiła Małgorzata Kozłowska, specjalista ds. PR w Parku Naukowo-Technologicznym.

Forum powstało z burzy mózgów. Mieliśmy partnerów, zaprzyjaźnione firmy, natomiast oni byli gdzieś obok. Stwierdziliśmy, że warto  przybliżyć przedsiębiorców studentom, ich specyfikę, czym się zajmują i jak można im pomóc. Małgorzata Kozłowska, specjalista ds. PR w Parku Naukowo-Technologicznym

Na forum pojawią się firmy przodujące w branży robotyzacji i automatyzacji. Jednym z tematów będzie wykorzystywanie w przemyśle rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości. Dwudniowe forum podzielono na prezentacje firm oraz warsztaty.

Udało nam się ściągnąć do dyskusji firmy, które już posiadają te nowości technologiczne u siebie. Pokażą, jak inne firmy mogą zaoszczędzić, wypracować większe zyski, dzięki innowacjom. Drugi dzień, to przede wszystkim warsztaty, seminaria. Pokażemy całą linię technologiczną od A do Z.Małgorzata Kozłowska, specjalista ds. PR w Parku Naukowo-Technologicznym

Program forum, a także całą Rozmowę na 96 FM znajdziecie na portalu wZielonej.pl.

Download (PDF, 3.51MB)

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00