HOTROZMOWA NA 96 FM:

Dariusz Legutowski liczy na powrót linii 44 na starą trasę

Zmieniona trasa autobusu linii nr 44, zdominowała dzisiejszą Rozmowę na 96 FM. Przypomnijmy, autobus od tego miesiąca nie wjeżdża w osiedle Kwiatowe, zamiast tego jedzie ulicą Nowojędrzychowską.

Część mieszkańców Jędrzychowa protestowała wczoraj w tej sprawie. Dziś na ten temat mówił w Rozmowie na 96 FM Dariusz Legutowski. Radny Koalicji Obywatelskiej, mieszkaniec Jędrzychowa uważa, że autobus powinien wrócić na starą trasę. Mówił o ankiecie, którą przeprowadzono wśród mieszkańców tej części miasta.

94% poparcia tego wniosku, a 23 głosy przeciw. W innej grupie też robiliśmy ankietę i tam było podobnie. Wczoraj mieszkańcy przyszli na przystanek. Może chcieli pojechać? Nie wiem. Dużo ich się nazbierało. Ponad setka.

MZK tłumaczył swoją decyzję gorszym stanem nawierzchni ulic Mieczykowej i Liliowej.

Składałem wniosek w październiku z prośbą o naprawę tej drogi. Była odpowiedź, że droga zostanie naprawiona. Przyszła zima i droga nie została naprawiona. Ponowiłem prośbę, dostałem odpowiedź, że jak mrozy odpuszczą, to nawierzchnia będzie remontowana.

Dyrektor MZK Barbara Langner poinformowała, że temat nie jest przesądzony. Jeszcze w tym tygodniu ma odbyć się spotkanie z mieszkańcami Jędrzychowa.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
X

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: