ROZMOWA NA 96 FM:ZIELONA GÓRA:

Brachmański: prezydent jest w trudniejszej sytuacji, konkurencja może obiecać wszystko

Janusz Kubicki podsumował dotychczasowe rządy, wytyczył plany na kolejne lata, a także przedstawił kandydatów na radnych do Rady Miasta. Konwencja odbyła się wczoraj w Planetarium Wenus.

Jedynką w Śródmieściu będzie Andrzej Brachmański. Radny mówił w Rozmowie na 96 FM, że Janusz Kubicki nie składa obietnic bez pokrycia. Przykład? Darmowa komunikacja. Ta jest dla młodzieży szkolnej, a nie dla wszystkich zielonogórzan, co postulowały inne środowiska polityczne.

Póki co, Zielonej Góry nie stać na darmową komunikację dla wszystkich. Będzie nas stać. “Jeżeli będę prezydentem, to to wprowadzę”. Mnie się to bardzo podobało, bo nie było takich fajerwerków: “zrobimy to, to i tamto”. Pamiętajmy, że prezydent jest w trudniejszej sytuacji, bo konkurencja może obiecać wszystko, a prezydent znając realia, nie może sobie pozwolić na fantazję.<span class="su-quote-cite">Andrzej Brachmański, radny Zielonej Razem</span>

Przy okazji radny Zielonej Razem ocenił dotychczasową kampanię wyborczą w mieście.

Kampania dopiero się rozpoczyna. Ta jest specyficzna. Z jednej strony spokojna, a z drugiej pełna takich “fejkowych” rzeczy, dupereli. “Tam nie ma czegoś w napisie, tam oświetlenie…”. Tak naprawdę, z punktu widzenia miasta, konkurencja skupia się na drobiazgach.<span class="su-quote-cite">Andrzej Brachmański, radny Zielonej Razem</span>

Dodajmy, że na czele prezydenckich list w pozostałych okręgach znaleźli się: Andrzej Bocheński, Paweł Wysocki, Tomasz Sroczyński i urzędujący włodarz. Więcej o konwencji Janusza Kubickiego, jak również o niedawno zakończonym Winobraniu w całej Rozmowie na 96 FM.

Rozmowa na 96 FM 18-09

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00