LUBUSKIE:

Wszystkie aktywne lubuszanki – wspólnie dla młodych! Zbliża się Lubuski Kongres Kobiet

Tym razem kobiety wspólnie porozmawiają o włączeniu młodych w życie, bo przecież to oni kreują wizję przyszłości. Oczywiście nie zabraknie też rozmów o płci pięknej w samorządzie, czy też pokazu mody.

VIII Lubuski Kongres Kobiet będzie okazją do spotkania się przedsiębiorczych pań, które nie boją się działać w samorządach. Tegoroczne hasło wydarzenia to – MŁODZI ON-LIFE. Na stronie www.lubuskie.pl marszałek Elżbieta Polak wyjaśnia, skąd nakierowanie na młodzież z regionu – Przed samorządami stoi ogromne wyzwanie stworzenia warunków, dzięki którym MŁODZI pozostaną w Polsce – pozostaną w swoich regionach – by móc powiedzieć: tak, tu jest moje miejsce na ziemi, tu chcę żyć, pracować, tu chcę być szczęśliwy. Wszystkie decyzje teraz podejmowane przez nas – będą miały odzwierciedlenie w ich przyszłości. Lubuskie stawia na MŁODYCH, ale to My, tutaj i teraz, musimy zadecydować o WŁĄCZENIU ICH W ŻYCIE.

Widać to po programie wydarzenia, gdzie Elżbieta Polak przedstawi prezentację Programu dla Młodzieży. Jednak to nie koniec atrakcji, ponieważ odbędzie się również pokaz mody, który na stałe wpisał się w historię kongresu. Tym razem swoje kreacje zaprezentuje Natalia Ślizowska z Gorzowa Wielkopolskiego. Jednym z interesujących tematów będą projekty start-up, które pozwalają na stworzenie dobrego biznesu. Po raz drugi kobiety, które prężnie działały na rzecz lokalnej społeczności zostaną nagrodzone tytułem Liderki Lubuskiego Samorządu. VIII Lubuski Kongres Kobiet odbędzie się 22 października w Urzędzie Marszałkowskim.

 

 

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00