LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

WOSIR w Drzonkowie: To był trudny rok

Jaki był mijający rok w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Drzonkowie? Odpowiedzi na to pytanie szukaliśmy przy okazji podsumowania tego, co działo się w 2021 roku. 

– Niewątpliwie najważniejszą sprawą była wciąż nieustająca walka z pandemią koronawirusa – mówi menedżer ośrodka Anna Sulima Jagiełowicz.

On był trudny, ale poniekąd braliśmy odpowiedzialność wspólnie z danymi organizatorami imprez. Przeszło to łagodnie, mając na uwadze wszystkie restrykcje, które były na bieżąco wprowadzane lub zwalniane. 

Nasza rozmówczyni dodaje, że nie wszyscy dostrzegali problem związany z pandemią. Jako przykład Anna Sulima Jagiełowicz podaję sytuację, które często zdarzają się na terenie ośrodka.

Mamy też wiele sytuacji takich, że klient, którego prosi się o założenie maseczki burzy się i ma swoje racje. Jako społeczeństwo musimy wspólnie dbać o dobro nas wszystkich i chcąc korzystać z dobrodziejstw, jakim są obiekty sportowe i baza sportowo rekreacyjna, powinniśmy wziąć sprawy w swoje ręce i przestrzegać obostrzeń, które obowiązują w danym momencie. 

Mimo trwającej pandemii na terenach WOSIR wciąż odbywały się zawody sportowe rangi krajowej i międzynarodowej.

Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl+Enter.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: