LUBUSKIE:

Wake na wesoło!

Banan, kowboj, bracia Mario, magiczna wróżka. Co łączy te i inne postacie? Udział w imprezie na wodzie, organizowanej przez WAKE PARK Nowa Sól!

Za nami już druga edycja zawodów organizowanych w Nowej Soli. Niesprzyjająca aura nie stanowiła żadnego problemu dla fanów wake’a. Cała impreza podzielona była na kilka etapów. Jednym z nich było swobodne pływanie. Każdy chętny, bez względu na wiek, umiejętności lub ich brak, mógł zapiąć deskę i latać po wodzie, szlifując swoje zdolności na wakeboardzie, a to wszystko w niesamowitej atmosferze, którą tworzyli wszyscy tam obecni.

– Odbywa się dzisiaj wake na wesoło. Przebieramy się, dobrze się bawimy i pływamy na wake’u! – wyjaśnia jeden z uczestników w stroju kowboja.

Drugi etap stanowiły zawody, w których głównym kryterium branym pod uwagę podczas punktacji były nie tyle zaprezentowane sztuczki, co najbardziej kreatywne i zwariowane przebranie. Mogliśmy zobaczyć profesjonalnych zawodników przebranych m. in. za banana, kowboja, bracia Mario, rodzinę Flinstonów, dinozaura czy wróżkę.

To impreza wyjątkowa w naszym regionie. Dostrzec można było osoby będące już na poprzedniej edycji tej imprezy, które zachęcają do uczestnictwa, pływania, czy chociażby spędzenia miło czasu przy wodzie.

 – Jak co roku, chociaż pogoda w tym nie dopisała, poziom jest bardzo wysoki. Fun jest, no naprawdę fajne zawody – podsumował miłośnik wake’a.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00