LUBUSKIE:

UWAGA! Niektóre urzędy będą dzisiaj zamknięte!

Osoby, które chciały w piątek załatwić swoje sprawy w zielonogórskich urzędach, będą musiały poczekać do poniedziałku. Dlaczego?

Szef Służby Cywilnej złożył wniosek o wprowadzenie dnia bez pracy dla pracowników administracji państwowej. Powodem jest przedłużeniem wolnego, które zaczęło się w Boże Ciało. W efekcie zamknięte są urzędy wojewódzkie, statystyczne, nadzór budowlany, administracja skarbowa i inspekcje.

Wniosek nie obejmuje placówek samorządowych i dlatego urzędy gminy, powiatu czy miasta są otwarte. Jednak wiele osób przedłużyło sobie wolne, korzystając z dni urlopu. Dziś również przypada Dzień Samorządu Terytorialnego, który upamiętniają pierwsze wybory sprzed 26 lat. Z tej okazji Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego, na swojej stronie umieściła życzenia dla pracowników urzędów.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego pragnę podziękować władzom oraz pracownikom samorządów lokalnych za pracę i zaangażowanie, które sprawiają, że wraz z innymi regionami kraju współtworzymy stabilną podstawę demokratycznej Polski. Niech realizacja kolejnych wyzwań, przyniesie wiele satysfakcji. Życzę energii i odwagi w działaniu, by każdego dnia, wspólnie wzmacniać i budować silną markę województwa lubuskiego.


Elżbieta Anna Polak
Marszałek Województwa Lubuskiego

Zobacz więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Back to top button
0:00
0:00
X