LUBUSKIE:

Turysto, po co czekać do wakacji? Rusza „Weekend za pół ceny” w Lubuskiem!

Pod koniec tygodnia skorzystanie z ofert muzeów i atrakcji turystycznych będzie opłacało się bardziej niż zwykle. Zielona Góra oraz kilka innych lubuskich miejscowości bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Weekend za pół ceny”.

Muzeum Ziemi Lubuskiej wprowadziło promocję dla osób, które chcą indywidualnie podziwiać ekspozycje. Zwiedzanie wszystkich wystaw będzie bezpłatne dla dzieci i uprawnionych do zniżki, a dorośli zapłacą za wstęp 4 złote.

Naprzeciw miłośnikom sportu i rekreacji wychodzi z kolei ośrodek w Drzonkowie. Z 50-procentową zniżką będzie można skorzystać z krytej pływalni, jaskini solnej, jazdy konnej z instruktorem i wielu innych usług. Są one dostępne po wcześniejszej rezerwacji na stronie WOSiR lub w godzinach dostępu dla publiczności.

Podobne promocje związane z lubuskimi atrakcjami znajdziemy m.in. w Parku Narodowym Ujście Warty i w Debrznicy k. Torzymia.

Pierwszym pomysłodawcą „Weekendu za pół ceny” była Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna. Z czasem wydarzenie rozpromowano w całym kraju, zachęcając Polaków do turystyki i rekreacji również poza okresem wakacyjnym.

Oferta promocyjna w ramach akcji „Weekend za pół ceny” obowiązuje do 2 kwietnia.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00
X