LUBUSKIE:SPORT:ZIELONA GÓRA:

Szatnia Akademików: Siła szczypiornistów po meczu w Ostrowie

Jaka jest siła szczypiornistów PKM Zachód AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego? Takie pytanie postawiliśmy dziś naszym gościom w programie “Szatnia Akademików”. Byli nimi piłkarze ręczni naszego pierwszoligowca: Karol Skawiński i Jakub Jaszczuk.

Przypomnijmy, w miniony weekend nasza ekipa przegrała na wyjeździe z Ostrovią 22:26. – Nie był to nasz dzień, brakowało skuteczności – powiedział Jakub Jaszczuk.

Jechaliśmy do Ostrowa, po to, by sprawić niespodziankę i urwać punkty. Zawiodła skuteczność. Gdyby była na wyższym poziomie, wynik byłby na styku. 

W “Szatni Akademików” pytaliśmy również o to, czy nasz zespół nie stać na zwycięstwa z wyżej notowanym rywalem?

Wydaje mi się, że parę punktów powinniśmy przywieźć. Szkoda, bo tym doświadczeniem drużyny wygrywały. Nie jest to jednak nieziemska półka, dlatego możemy tego żałować.  

W najbliższą sobotę zielonogórzanie zagrają z UKS Kąty Wrocławskie. W tym meczu nasza ekipa będzie już faworytem. Podobnego zdania jest inny z naszych szczypiornistów Karol Skawiński.

Dzielą nas tylko dwa miejsca w tabeli, więc jest to zespól w naszym zasięgu. Liczymy na trzy punkty. Tam wygraliśmy po dobrym meczu. Możemy sobie życzyć tego, by to powtórzyć. Zespól jednak gra inaczej w tej rundzie. Miejmy nadzieję, że nas jednak nie zaskoczą. 

Początek meczu o godzinie 17. Relacje w Radiu Index.

Zobacz więcej
Back to top button
0:00
0:00